Evdengelsin'de ki ev yemekleriEvdengelsin'de ki ev yemekleriEvdengelsin'de ki ev yemekleriEvdengelsin'de ki ev yemekleriEvdengelsin'de ki ev yemekleriEvdengelsin'de ki ev yemekleriEvdengelsin'de ki ev yemekleri

Yeni sipariş vermek, aşçılara yorum yazmak ve adres ile ödeme bilgilerini kaydetmek için hesap oluştur.

Sepetin şu an boş
Evdengelsin hakkında
Sipariş süreci ve sonrası
Fırsatlar & indirimler
Aşçılar için Evdengelsin

Evdengelsin, ev ortamında ev yemeği hazırlayan satıcıları ve ev yemeği sipariş vermek isteyen internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir sitedir. Kullanıcılar, evdengelsin.net internet sitesi ve indirilebilir web uygulamaları ile yemek siparişi verebilirler.

Bir Evdengelsin hesabı oluşturduktan sonra web sitesi veya indirilebilir mobil uygulamalar ile arama motorunu kullanarak istediğin yemeği veya bildiğin bir Mutfak’ı arayabilirsin. Evdengelsin üzerinden gerçekleşen işlemler mesafeli sözleşmeler yönetmeliği kapsamında sayılmamaktadır.

Evdengelsin de yemek seçimi yapmak için Evdengelsin’in web sitesini veya indirilebilir mobil uygulamalarını kullanabilirsin. Beğendiğin Mutfak’ın menüsünden veya listeleme sayfasından istediğin yemekleri alışveriş çantana ekleyebilir, ardından ödeme sayfasına giderek ödeme ve teslimat bilgilerini girdikten sonra sipariş verebilirsin. İstersen alışveriş çantana eklediğin yemeklere birer sipariş notu yazabilir ve bu yemeklerden birden fazla kez sipariş verebilirsin.

Evdengelsin de yemek siparişi vermek için Evdengelsin’in web sitesini veya indirilebilir mobil uygulamalarını kullanabilirsin. Beğendiğin Mutfak’ın menüsünden veya listeleme sayfasından istediğin yemekleri alışveriş çantana ekleyebilir, ardından ödeme sayfasına giderek ödeme ve teslimat bilgilerini girdikten sonra sipariş verebilirsin. Dilersen çantana eklediğin yemeklere birer sipariş notu yazarak bu yemeklerden birden fazla kez sipariş verebilirsin.

Siparişini verirken ödeme sayfasında sunulan ödeme metodlarından birini tercih ederek güvenle ödeme yapabilirsin. Şu anda Evdengelsin’de yalnızca banka/kredi kartı ile 3D güvenli ödeme seçeceği bulunmaktadır. İstediğin yemekleri sipariş vermek için “Siparişi Onayla” tuşuna basmadan önce tüm ödeme bilgilerini ve teslimat saatlerini doğru girmen gerekir. Evdengelsin’de yapılan tüm online ödemeli alışverişler, İyzico’nun güvenli ödeme alt yapısı ile tamamlanır.

Hayır, kesinlikle alıcılardan kayıt esnasında ücret talep edilmez. Alıcılarımız tamamen ücretsiz bir şekilde sisteme kaydolabilir. Evdengelsin, alıcılardan hiçbir ek ücret talep etmemektedir.


Siparişinin getirilmesini istediğin mahalleyi seçtikten hemen sonra websitesinin üst kısmında bulunan arama motorundan istediğin yemeği arayabilirsin. Eğer özellikle tercih ettiğin bir satıcı varsa onun ismini veya Mutfak’ının ismini de arayabilirsin. İstersen mahallene servis yapabilen tüm Mutfak’ları listeleyebilirsin. İstediğin yemekleri seçtikten sonra ödemeyi yapıp siparişini tamamlayabilirsin. Evdengelsin’in kullanımı bu kadar basit.

Yardım için buradayız. Hemen bize destek@evdengelsin.net adresinden bir e-posta gönderebilir veya sosyal medya adreslerimizden bize mesaj yazabilirsin. Destek ekibimiz sana yardımcı olmak adına ivedilikle çalışır.

Verdiğin en son sipariş zaten ana sayfanda özet şeklinde görünmektedir. Ancak daha fazla detay istersen veya önceki siparişlerini görmek istersen Profil sayfasındaki “Sipariş Geçmişim” bölümünü kullanabilirsin. Bu ekranda son bir yıl içinde verdiğin tüm siparişler görüntülenir.

Bu durumda hemen bize destek@evdengelsin.net adresinden bir e-posta gönderebilirsin. Verdiğin sipariş iptal koşullarına uygunsa hemen iptal edilir ve hesabına tam ücret iadesi yapılır.


Evdengelsin olarak, bazen web sitemiz ve indirilebilir mobil uygulamalarımızda aktive edebileceğin ve Evdengelsin alışverişlerinde kullanabileceğin fırsatlar oluştururuz. Bu fırsatlar; kupon kodu, indirim çeki, kart, çekiliş, hediye şekillerinde olabilir.

Genellikle bunları Evdengelsin web sitesinin ana sayfasındaki duyuru köşesinden ve sosyal medya adreslerimizden duyururuz. Bazen kişiye özel hediye çekleri verebiliriz. Bunun için bizi sosyal medya adreslerimizden takipte kalabilir ve Evdengelsin’den alışveriş yapmaya devam edebilirsin.


Aşçılar için Evdengelsin, evinin mutfağında yemek yapıp bunları gerçek alıcılar ile buluşturmak isteyen kişiler için sunduğumuz bir hizmettir. Aşçılar için Evdengelsin, bireysel olarak satış yapmak isteyen herkes için uygundur. Aşçılar için Evdengelsin başvuruları, alıcılarımızın sağlığı ve güvenliği gözetilerek incelendiğinden her Satıcı’ya onay veremeyebiliriz.